Kontakt

Kontoret

Good to Greats kontor ligger i Järfälla Tennishall, en trappa upp.
Vår adress är Good to Great World AB, Mjölnarvägen 1, 177 41 Järfälla




Nicklas Kulti

Nicklas Kulti

nicklas@goodtogreatworld.com 070-871 04 22 Partnerskap, pressfrågor och sponsring
Mikael Tillström

Mikael Tillström

mikael@goodtogreatworld.com 070-830 49 86 Partnerskap, Sport, Members Club
Magnus Norman

Magnus Norman

magnus@goodtogreatworld.com 073-344 88 99 Sport
Mikael Stripple

Mikael Stripple

stripple@goodtogreatworld.com 070-577 77 81 VD

Lovisa Hällback

Lovisa Hällback

lovisa@goodtogreatworld.com 073-153 84 82 Sport
Linda Johansson

Linda Johansson

linda@goodtogreatworld.com 070-224 32 25 Ekonomi, Members Club, Event